Květen 2012

Sasunaru 2

31. května 2012 v 14:52 | Tsumiko-chan
Sasunaru pokračování jedničky s věnováním pro Tayo Hatake :)
Narutův pohled

"Vypadni!" křičel Naruto na Sasukeho "a-ale proč??" "prostě vypadni, theme!" křičel dál Naruto, Sasuke se sklopenou hlavou odešel a Narutovi se zvedl tlak tak ysoko, že tam přiběhla Saskura, jelikož pracovala jako sestřička. "Sa- Sakura-chan, prosím jdi odtud!" Naruto se snažil neřvat a být zdvořilý. "Naruto, co se stalo, proč všechny od sebe odháníš ? no tak řekni to!" říkala Narutovi Sakura " Sakuro prostě odejdi, jdi nechci nikoho vidět!!" řekl už vážnějším a rozzuřenějším tónem Naruto, Sakura odešla. Naruto se odpojil od přístrojů a strhal ze sebe kapačku, vylezl si na okno a použil tu trochu chakry co měl aby nepřistál na držku. vyskočil na strom a běžel na jeho oblíbené místo kam chodil, když byl malý nebo měl slabou chvilku. Teď tohle místo, to opuštěné místo je pro něj to nejlepší. Naruto běžel dál a najednou o něco zakopl. Byl to chlapec, asi spal, "ale,ale co dělá na mém tajném místě?" pomyslel si Naruto, chlapec měl černé vlasy a bílou pleť, u sebe držel sešit a tužku. "Hej, kluku, vstávej!tohle je moje místo!" zařval Naruto na spícího kluka. "Mrr, grrr, to no etooo. co?" probral se chlapec rozmrzele. "Ahoj, co tu děláš?" řekl podezřívavě Naruto. " No, já hledal jsem kotě, které uteklo a doběhlo až sem, a všimnul jsem si té krásné třpytivé vody a témodro-bílé oblohy a ktomu ta zeleň tady je to tu nádherné a tak jsem si řekl, že to tu nakreslím" promluvil k Narutovi černovlásek. "om dobře. A ukážeš mi to?.. jo a mimochodem já jsem Naruto" řekl klukovi "Jo klidně ti to ukážu. Jo ahoj Naruto já jsem Sai" promluvil k Narutovi Sai. "A jak víš o tomhle místě ty?" zeptal se Sai Naruta "Já jsem sem chodíval už jako malý, když jsem se jednou pohádal s Dědou Jirayou utekl jsem a doběhl až sem .. a od té doby sem chodívám, když jsem smutný a nebo tu jen tak lelkuju" Odpověděl Naruto "Aha, a to o tebe neměli rodiče strach?" zeptal se Sai, Naruta šíleně bodlo u srdce, sklopil hlavu a chvíli byl sticha "J-já nemám rodiče".. opáčil se skroušeně Naruto "A-Aha já omlouvám se, neměl jsem se ptát" řekl Sai lítostivě "T- to je dobrý, nevěděl jsi to " pousmál se trošičku Naruto. (A TAK SI TAM DÁL POVÍDALY NĚJAKÝ KRAVINY XD)

Pohled Sasukeho
"sakra kam jen ten Naruto mohl jít" pomyslel si Sasuke, dávno už se zjistilo že Naruto zmizel a tak ho půlka Konohy hledala, ale nejvíce Sasuke " Nojo vždyť mi říkal kde je jeho skrýš, kso já ho neposlouchal! Kde tak asi může být" klel Sasuke v mysli. "mám to!" vykřikl na hlas a všichni se na něj podívaly "To nic, moc se omlouvám" omluvil se všem .. no bezva teď už nemá tu svou cool tvář tak pod palcem, ale pro Naruta by udělal vše. Rozeběhl se k hranicím Konohy a myslel jen na Naruta, už vběhl do lesa kde je Narutova skrýš "většinou bývá u jezírka " rozhodl Sasan. Běžel směrem k východu, ale najednou a něco zakopl... spadl a podíval se co to je.. uviděl naleštěný drátek a najednou se ozvalo jakoby cvaknutí a chytilo Sasukeho do sítě. Sasuke s tou sítí vjel až někam do koruny toho bukového stromu. "Doprdele jakej debil sem dal tu past??" začal řvát. Najednou se k Sasukemu přiřítily dva chlapy odtrhly ho a spadl s nima na zem. Na místo kde byl ještě před chvílí Sasuke proletělo asi 30 kunaiů. "Chlape, si živej? Kdyby sme tě nezahlídly je po tobě!" Řekl ten očividně starší. "J- já, omlouvám se za potíže a děkuji, ale už musím jít" .. "Kam bys chodil? času dost pojď, dáme si čaj" Řekl ten mladší. "Omlouvám se pánové, ale musím jít na velmi důležitou schůzku" řekl Sasuke a najednou ucítil saké.. ti dva pily řekl si pod vousy (samozřejmě tohle bylo obrazně řečeno:DDDD).

Pokračování příště. Komentář by potěšil :))))

NO

30. května 2012 v 14:18 | Tsumiko-chan
Lidi
chtěla bych se zeptat... co myslíte měla bych napsat Sasuxnaru 2?? moc lidí sem nechodí a tak se chci zetat jestli ano , nebo ne :)

Sasunaru 1

18. května 2012 v 21:58 | Tsumiko-chan

pár: Sasuke x Naruto
smíchání normal života, ale i shinobi život
POZOR JE TO YAOI !!!! nemáš rád/a? nečti!


Když se Sasuke s zděšením zase probudil uprostřed noci viděl jak mu na mobilu bliká prvmí zpráva tohoto dne. Byla od Sakury, že se ruší dnešní trénink *
ona si snad hledá záminky jak mě otravovat* pomyslel jsi Sasuke. Ale najednou ucítil jak mu po čele stéká studený pot a lekl se uvědomil si co se mu to vlastně zdálo? ... Je to ten sen co už se ve čtyřech dnech několikrát opakoval.
*
"Naruto" křičí Sasuke a vyvrcholí Narutovi do zadečku.. oba těžce oddychují a hledí na sebe "Naruto ...." .. "Ano Sasuke? " zeptá se Naru.. "miluju tě" .. praví Sasuke .. "Já tebe taky Sasu" *
Tenhle sen se zdál Sasukemu už dobré čtyři dny a černovlásek se snažil co nejvíc vyhýbat Narutovi, aby náhodou něco neřekl .. takže byl rád, že se dnešní trénink ruší, Sasuke znovu usnul. Probudil se a podíval se na hodiny kolik může být... když mu zakručelo v břiše okamžitě se chtěl jít vydat najíst chtěl skočit do Ichiraku jelikož to tam má i docela rád, ale v tuhle dobu je tam většinou Naruto. "Asi půjdu na Dango" rozhodl. Když došel k restauraci s dangem dostal na ty kuličky takovou chuť, že se samou hladovostí rozeběhl dovnitř. K jeho překvapení všichni seděli u stolu, kde to měl on nejradši .. Byl tam Kakashi, Lee, Gai, Ten Ten, Ino, Sakura atd., ale byl tam i on... Naruto. "VŠECHNO NEJLEPŠÍ SASUKE" rozeznělo se jednohlasně. *Ach sakra, já zapomněl.. zapomněl jsem, že mám dneska narozeniny* vydechl Sasuke. "Vše nej" řekl Naruto když si Sasuke sedl vedle něj, jelikož už nebylo místo jinde. Když všichni dali Sasukemu dárky, pomalu odcházely domů, jen Sasuke, Sakura, Naruto, Ina a Hinata tam ještě byli . Pily saké jelikož Sasukemu ten den bylo 18 a ostatní už to dávno měli, kromě Naruta ten měl ještě měsíc na to aby mu bylo 18. Ale saké už mohl. Ino s Hinou už odešly a zůstaly tam jen ti tři . Sasuke s Narutem už byli opilí, ale i Sakura... Naruto se s černovláskem dohodl, že doprovodí Sakuru a půjdou spolu domů.. bydleli od sebe jen několik metrů. Jen tak se s Narutem procházel a najednou ho chytl za ruku .. Naruto sebou trhl a podíval se na Sasukeho co to dělá, ale Sasuke se jen usmál a šel dál. "ty jsi se usmál" pravil Naruto a koukal na něj jak na obrázek.. "Jestli ti to vadí nechám toho, ale je mi s tebou dobře" povídá černovlásek. "ne, taky je mi to nějakým způsobem příjemné" usmál se na něj blonďák . Sasuke Naruta doprovodil domů a už už chtěl se otočit a jít taky domů, ale najednou se ho Naruto zeptal: "nechceš jít ke mně?.. už je pozdě a jsi opilí, nevim jak by ses dostal domů ty pako" zašklebil se Naruto. "Usoratonkachi! já nejsem opilej ... jen se mi trochu motá hlava, asi jo jdu k tobě" . a tak vyšli po schodech do Narutova bytu ... Naruto Sasukemu ustlal a lehl si vedle něj .. Sasuke sebou trhl a ptal se naruta co to dělá .. " nemám dvě postele a tahle je velká tak musíme spát tu.. Sasuke se náhle probudil a slyšel drkotat něčí zubů podíval se za sebe a uviděl zděšeného blonďáka.. "Co je ti Naru-" .. Naruto skočil na Sasukeho a pořádně se kolem něj omotal . "víš- já.. bojím se bouřky"... vyštěkl blonďák když zahřmělo , Sasuke Naruta objal a oba usnuli v náručí. Ráno se jako první probudil Sasuke, ale chtěl si tuhle chvíly ještě vychutnat, aby mohl se svým blond Naru zůstat dýl. Naruto pomalu otevřel oči a zděšeně se podíval na Sasana, který si ho obdivně prohlížel. "C- co tu děláš, j- já.. doufám že se nic nestalo " .. Sasuke se jen ušklíbl a řekl Narutovi vše co se stalo.

O několik dní později Kakashi řekl, že jdou na misi typu A, což se Narutovi zamlouvalo. Šli bez přestávky už tři dny a náhle zahlídly Písečnou vesnici. "Tak najdem si ubytovnu, já budu se Sakurou a vy dva spolu" .. Řekl Kakashi. Kluci se na sebe podívaly a jeden na druhého frkly jako vždy. Byla noc a chlapci už šli spát, ale v tom se Naruto zeptal "Sasuke.. víš já, chtěl bych se tě na něco zeptat" .. "Ptej se" řekl černovlásek "Sasuke.. ty no eto .. cítíš ke mně něco?" sypalo se z Naruta jako by se měl zhroutit ... "pravdu?" zeptal se Sasu "ano" odpověděl mu .. "Naruto já -" pomalu se přibližoval "tě-" naklonil se u jeho hlavy a pošeptal mu "miluju" ... Naruto se zarazil a pár vteřit, dokonce minut koukal do země "Sas- uke, já...." *trapné ticho* "taky tě miluju".. Sasuke se zarazil a díval se na Naruta s otevřenou pusou naruto se k němu natáhl a dal mu pusu aby tu jeho zavřel .. "já, víš , nemůžu uvěřit Naruto.. jak dlouho?" ... "Víš ten den si jse na mně usmál.. usměv ti tak sluší a chtěl jsem ho jen pro sebe, vím je to sobecké, ale vím že jiného už nechci!" , Sasuke se usmál a natáhl se k Narutovi pro polibek, Naruto mu s vášnivostí polibek opětoval a pak Sasuke Narutovi rozepl jeho košily, Sasuke začal Naruta laskat na krku a poté přejel k bradavkám, ty důkladně zpracoval dokud nebyli tvrdé jako kámen a začal Narutovi rozepínat knoflík u kalhot ... pomalu mu strčil ruku pod kalhoty a začal jen tak klouzat po Narutovu naběhlém penisu, nechal ho jen tak, aby Naruto začal škemrat ať přidá ale Sasuke Narutovi stáhl kalhoty a pomalinku, aby to Naruho nebolelo začal vnikat do jeho zadečku, Sasuke pomalu udával tempo a při tom oba dva slastně dýchali, poté když cítil, že vyvrcholí vzal narutův penis a začal s jeho rukou po penisu dělat nahoru a dolů .. Sasuke a Naruto vyvrcholily ve stejný okamžik a oba slastně vykřikli. "moc jsi nevydržel" řekl zadýchaně s úšklebken Sasuke narutovi. "Urusai teme" vykřikl naruto a pomalu se svalil na Sasukeho. Oba usnuli v náručí.


O pár týdnů později....

Sasuke se Narutovi pořád vyhýbal, a když mu Naruto volal nebo se ho snažil navštívit, Sasuke dělal jakože ho nezná a ignoroval ho, což dělal ostatně furt, ale teď to bylo jiné... Jednou, když šel Naruto pozdě domů jelikož se stavil ještě na Ramen uviděl Sasukeho se Sakurou jak Sasuke líbá Sakuru . Naruto se na to nemohl dívat a vypadl odtam tud. Byl tak sklamaný ze Sasukeho ze světa nikoho a nic nenáviděl a ze všech nejvíc jeho! Naruto to nevidržel a vzal si svůj kunai podl se do ruky těsně vedle tepny. *vždyť říkal, že mně miluje.. nechci se ho vzdát, ale radši budu mrtvý* pomyslel si Naruto


Pokračování příště.. komentář by mně velice potěšil, je to moje 1. povídka jo? .. berte ohledy :D

Vítej