Dance with death 1

4. července 2012 v 18:22 | Tsumiko-chan |  Dance with death
Naruto se probudil, koukal na temnou oblohu a velký, velikánský měsíc, který obletovali miliony hvězd. Nátahl ruku, jelikož měsíc byl tak blízko, že by se ho mohl dotknout, ale coto? .. Narutova ruka prosvítala. Naruto se rychle postavil na nohy a prohlížel si celé své tělo, úplně celé prosvítalo. "S-sakra, c-co to je?" zanadával Naruto a pak se chytl za pusu, jelikož slyšel šustění keře jakoby tam někdo byl. "Uff, to byl jen králík" oddychl si Naruto, když uviděl malého králíka jak utíká, vipadal docela dost vystrašeně a najednou z křoví vyběhl velký pes, na kterém seděl nějaký kluk "KIBO!" zařval Naruto, ale od Kibi nebyla žádná odezva. "O-on mně, nevidí? copak, copak jsem duch?" zeptal se sám sebe pořád nechápavě Naruto. Když v tom místo pochmurných myšlenek na něj přišli i své plusy, napadlo ho, že by mohl třeba,
vlézt do dívčích lázní a šmírovat, protože by ho pak Sakura nezabila 'Hehe, zabila, to už asi nejde" uchechtl se Naruto
nebo ho pak napadlo, že kdyby mohl pohybovat s věcmi tak by strašil lidi kolem co na něj byly jako na malého hnusní.
Ale, když se nad tím tak zamyslel jak vlastně umřel..
Nad tímhle dumal ještě dost dlouho, když si to najednou začal vybavovat.
Měl zrovna Naruzeniny, myslím, že osmnácté a projížděl se s autem z autoškoly a jeho učitelem, když v tom mu do cesty vjel nějaký muž. Na pohled bylo jasné, že je opilí, ten muž odbočil a tak si Naruto oddechl, že už se nic nestane, když v tom ten muž do Naruta naboural úplně přímo z boku, pak už si jen pamatoval jak jede na nemocničním lůžku a slyší křik Sakury a viděl plakat Hinatu a jeho kamarády, pak už se jen probral na této noční mítině.
Ale, když už tak dumal nad vlastními myšlenkami a vzpomínkami na něco se zeptal, proč je duch? proč nešel dál? (Naruto věřil, že až umře tak nastane cyklus a on se změní ve zvíře, nebo nový život) proč nenastal cyklus?... otázky v hlavě mu vířily, ale odpověď ani na jednu nepřišla. Lehl si znova do trávy a poslouchal to noční krásné ticho, slyšel cikády jak cvrkají, sovu co houká hluboko v lese a šum lesů spolu s větrem, který do nich hrál. Zaposlouchal se do té přírodní krásy až usnul, když v tom ho probudil jakýsi hlásek comu pořád nahrával "Pojď do lesa, pojď, je tam něco zajímavého, notak, pojď se mnou" a Naruto se jako omámený zvedl a šel, šel někam ani nevěděl, nebyl vůbec při smyslu.
Už zašel hluboko do lesa, když v tom ho probrala jemná hudba, slyšel tóny piana a houslý s lesní píšťalou ta hudba se rozeznívala po celé krajině lesa a Naruta neskutečně lákala. "Pojď, pojď k ní blíž" řekl Narutovi ten nedůvěřivý hlas.
Naruto tedy šel po tónech hudby, až došel k místu, které bylo už docela blízko toho místa rozeznívání ....
doufám, že se vám první díl Tance se smrtí :) a doufám, že zanecháte koment, či mám psát dál :) ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tayík ♥ Tayík ♥ | Web | 4. července 2012 v 18:29 | Reagovat

Je to mega bombastické,mítické a fantastické!!!Žeru tě!! ♥♥♥

2 Ája Ája | Web | 4. července 2012 v 18:29 | Reagovat

Ahoj máš pěkný blog,pls mohli byste mi okomentovat můj právě ho rozjíždím a taky napsat koment co byste na něm zlepšili.Děkuij a neber to jako reklamu:)Dík

3 Tsumiko.chan Tsumiko.chan | E-mail | Web | 4. července 2012 v 18:58 | Reagovat

T: děkuji
Á: neboj podívám se :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vítej