První setkání 1

25. srpna 2012 v 20:47 | Tsumiko |  POVÍDKY - na jiné páry

Tak jop, tu je ta povídka Ittoki x Tokyia :D doufám že se vám bude líbit :) :3 (perex)


Šel jsem po ulici s pohledem namířeným do země, a v hlavě mi výřilo několik písniček, které jsem si pořád opakoval.
Šel jsem, dokonce jsem se zastihl že si pobrukuju, ale nikterak mi to nevadilo.
Myslel jsem taky na hudební školu Heart of Symfony na, kterou zítra nastupuji, nebo spíš dělám přijímací skoušky.
Myšlenkama zabořený do toho, jestli je udělám jsem do něčeho narazil a spadl na zem, podíval jsem se co to je a uviděl jsem kluka s Modrými vlasy co byl ke mně otočený zády.
Zvedl jsem se a on se na mně otočil, v jeho očích jsem vyděl hroznou nenávist. "C-co je?" zeptal jsem se ho potom co se na mně tak podíval. Už mi chtěl něco říct, ale najednou jsme uslyšeli hrozný jekot " Hayato-sama!, to je Hayatoo!".
Ten kluk najednou stuhl a po chvily mně i s ním strhl do nějaké hnusné špinavé a opuštěné uličky.
"c-co to sakra?!" osopím se na něj. "Pššt!" přiložil si prst k ústům a díval se na směr - ven z uličky.
"Promiň, ale už je to k nevydržení ! Pořád se před nima schovávat! Jinak, já jsem Hayato." řekl mi a podal ruku, abych se vyškrábal na nohy. "j-jo, já jsem Ittoki" odpověděl jsem mu, s naprostým udivením. "prosím neříkej nikomu o tomhle shledání, nikde jsme se nepotkali ano?" požádal mně abych nikomu nic neříkal a já mu jen kývl, hned na to se vydal pryč. "Ahoj" zamával ještě na mně než zmizl za rohem.
________________________ DOMA______________________________


"Tadaima" oznámím mamce když přijdu domů a hned jdu do svého pokoje. Zasednu k počítači a vyhledávám stránky o tom "Hayatovi". Vyjelo mi několik stánek s ním a jeho popisem. Naklikl jsem na jednu stránku kde byl jeho popis a tam stálo:

Věk: 17 let
Rok narození: 1995
Datum narození: 24.ledna
Titul: zpěvák
Znamení: vodnář

A další podrobnosti.. Je o rok starší jak já, zajímalo by mě jak zpívá.Najel jsem na you tube a tam hledal nějaký písničky od něj, potom co jsem si vyposlechl jeho hlas, mně napadlo něco na píseň. Začal jsem skládat, ale hned poté jsem to zavrhl..bylo to ož moc ohrané.
___DALŠÍ DEN, ČAS ŠKOLY____

Tak jo, vstal jsem, udělal ranní hygienu.. oblíkl se a vyrazil na přijímací skoušky do školy.. jsem zvědavej, jestli uspěju....
Jo! Uspěl jsem!... Ještě zajdu domů zbalit si věci a půjdu rovnou na kolej co mi byla přidělená.. mám být na pokoji s nějakym Ichinose Tokyia-kun. Jsem zvědavej co je to za osobnost!.
____KOLEJ___
Vešel jsem do pokoje a uviděl dvě postele na různých stranách. Řekl jsem si, že počkám až přijde Tokyia a ať si vybere. Zanedlouho vešel do pokoje kluk s modrými vlasy a arogantním výrazem. "T-TY??" vykulil jsem na něj oči, jelikož byl úplně identický s Hayatem. "Co já? My se známe?" probodl mě pohledem až mně zamrazilo v zádech! "A-ale nic, na který chceš být posteli?" zeptal jsem se ho a nejdřív kývl na jednu a pak na druhou postel. "Tuhle" řekl a přešel k posteli u okna . Já jsem šel k té své a pomalu si začal vybalovat svý věci. "Vždyť ale je to HAyato, tak proč?" ptal jsem se sám sebe v myšlenkách. "Do jaký chodíš třídy?" zeptal jsem se ho a on jen "S" a víc neřekl...náfuka!
Začal jsem si pobrukovat, když v tom začal rozhlas hlásit že se všichni nováčci musí dostavit do velké síně.Tam rozhlásili kdo s kým bude v jaké třídě a řekli, že si to tu máme prohlídnout. Já jsem šel jen prostě do pokoje si dovibalit věci, zatímco spolubydlící šel někam ven si číst knížku.
Když už bylo po večeři a tak... A když už všichni spali.. jediný já jsem se furt převaloval a hledal dobrý místo jak usnout.. bohužel se mi to nepovedlo a neusl jsem.. tak jsem se sebral a šel k jezírku co bylo u altánku.
Bylo tam nádherně.. pozoroval jsem osvětlenou krajinu a to mě přinutilo nevnímat nic jiného, ale v tom jsem uslyšel jak někdo spívá písničku od Hayata, zrovna tu, kterou jsem poslouchal na you tube.
Šel jsem se podívat kdo to je a byl to zrovna Tokyia, divil jsem se, jelikož jsem si myslel že už spí a ještě divnější bylo že má úplně stejný hlas jako Hayato...
Pozoroval jsem ho za křovím a koukal jak užasně zpívá, když v tom najednou přestal. "Jak dlouho mně budeš ještě pozorovat" vypadlo z něj a já jsem ztuhl, on se vydal směrem ke mně a já celou tu dobu jen nečinně zíral.
"J-já promiň, Když ty.. úžasně zpíváš.. a navíc bych měl na tebe otázku, Hayato." vypadlo ze mně najednou aniž bych to chtěl a v Tokyiovi trhlo. "Já nejsem HAYATO!" řekl mi opovržlivě a otočil se ke mně. "J-já myslím že jo!" řekl jsem mu a on se na mně otočil.. naše pohledy spočinuly jeden na druhém a asi 5 minut se ani jeden nehl. Potom ke mně přistoupil blíž a něco mi pošeptal. (OSOBÁK.. viť YUKI a KICHI.. :DDD) "Dobře, něco ti řeknu, ale ne tady, jen v pokoji" řekl mi a se mnou cuklo, cítil jsem jak se mi řine krev do žil a já asi zčervenal.., taky jsem se přistihl na co to myslím!?... jak mně mohlo napadnout zrovna tohle?!!
____OPĚT V POKOJI____

Byl opřený o zeď hned u dveří a jak jsem vešel tak mně strhl na zem, obkročmo si na mně sedl a ruce mi uzemnil za hlavu. "Tak..co..když..jsem..HAYATo?..Co s tím uděláš?" řekl mi pobuzeně až mně to vysrašilo. "J- já jsem to jen chtěl vědět a taky .. co jako mělo znamenat to včera sakra?" řekl jsem a sklopil pohled stranou, jenomže jeho ruka mi hlavu otočila opět na něj. "C-co chceš?.. pust mě!" křikl jsem na něj, ale on se jen pousmál a dál na mně zůstal sedět.
"C-co-co to sakra děláš? okamžitě mně pusť!" okřikl jsem ho znova, když mi jeho ruka začala rozepínat košily.
Když mi jí celou rozpel, pustil mé ruce a začal jednou rukou zpracovávat mou bradavku a ústy tu druhou žužlat. Jeho druhá ruka mi zajela někam ke kalhotům a rozepla mi je.. neudržel jsem se a vzdychl jsem, což se mu asi líbilo a bral to jakože smí pokračovat, jenomže takhle jsem to nemyslel! Pak se na mně podíval a začal mně líbat, .. jazykem se snažil dobýt si cestu do mích úst a pak začal rukou dráždit můj pen*s. Zavzdychal jsem a tím mu zpřístupnil moje ústa, nevydržel jsem to a začal mu polibky oplácet a pak mi kalhoty stáhl úplně. Sundal si sám sobě tričko a pak i kalhoty a pak přestal s líbáním mích úst a přesunul se na můj krk, tam mě líbal docela dlouhou chvíli, a pak mi udělal cucflek, chtěl pokračovat dál, jenomže já se nafoukl a protestoval za ten cucflek. "NE! ZA TOHLE UŽ NEBUDEŠ POKRAČOVAT!" řekl jsem mu, shodil ho ze sebe a přešel na svou postel, on jen seděl na zemi a vyjeveně se na mně díval. "jak to myslíš?" vypadlo z něj a dál se pohledem točil ke mně. "Já, no.. řekl jsem si , že no, noooo, však víš.." bylo mi to hrozně trapné a začal jsem mít ruměnec na tváři. "co?" řekl jen a přešel k mé posteli. "no, já , ne to nem...no prostě .. že, já no-" "Tak už se vymáčkni sakra!" okřikl mně "no prostě... nechci mít sex předtím než někoho poznám a budu s ním chodit!" vypadlo ze mně najednou a Tokyia na mně úplně zíral, chvíli bylo ticho a pak Tokyia vypustil "Fajn... já, ti o sobě něco řeknu... ano, to včera... jsem byl já... no, já, už nějakou dobu si uvědomuju že jsem vlastně na kluky a, no, a ty jsi se mi zalíbil... " řekl a sklopil pohled směr země. Trochu se mnou cuklo, ale ne udivením nebo něčím prostě z radosti ani nevím proč. "T- to nevadí" řekl jsem mu, vzal ho za bradu a natočil jeho pohled na ten můj. Políbil ho a lehl jsem si. "Takže až se poznáme tak se mnou budeš?" zeptal se mně a přilehl si ke mně. Já mu na to jen kývl a společně jsme usly na mé posteli.

___________________

První se zbudil Tokyia, vstal a šel do společné koupelny se umýt. Dneska je sobota máme jen jednu hodinu... ksakru máme matiku to je ze všech předmětů pro mně ten nejhorší! Vzbudil jsem se a nebylo mi moc k světu hlava bolela jako kdyby jsem si do ní naházel milion kamenů... Když Tokyia vyšel uviděl mně jak se bezvládně válím na posteli a čumím do stropu. "Jsi v pohodě?" zeptal se mně a já na něj jen stočil pohled, šel do šuplíku a z něj vytáhl teploměr. Docela mně překvapilo že ho má, ale nechal jsem se "vyšetřit" měl jsem 37.9. "Radši tě tu nechám a z dnešní hodiny tě omluvím" řekl mi a šel se převlíct. "Asi jsem se z tebe přes noc rozpálil" dovolil jsem si úšklebek, ale hned potom mi do hlavy vjela bolest a já jsem bolestně skřivil tvář.Přišel ke mně a dal mi pusu na čelo. "Uzdrav se" pošeptal mi a s těmi slovy v hlavě jsem ho vyděl jak odchází z pokoje na hodinu matiky.


GOMENASAI.. asi krátký že?.. už jsem jí tu měla dlouho no a tak jsem se rozhodla to dopsat .. opravdu se omlouvám.. poslední dobou jsem úplně mimo. :/
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sandra Sandra | Web | 26. srpna 2012 v 9:44 | Reagovat

Moc se ti to povedlo, nádhera.

2 Kichi Kichi | Web | 26. srpna 2012 v 11:35 | Reagovat

awww *w* x333

3 Tsumiko a Kira Tsumiko a Kira | E-mail | Web | 26. srpna 2012 v 15:56 | Reagovat

arigatou :)

4 Saskie ^^ Saskie ^^ | E-mail | Web | 31. srpna 2012 v 16:10 | Reagovat

úžasný! xDD pokráčko! pokráčko! xD

5 Tayo Hatake Tayo Hatake | Web | 10. září 2012 v 9:24 | Reagovat

Totálně božské,Jsi naprostá bohyně psaní yaoi a shounen-ai...honem pokráčo!! =333

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vítej